Olejomalba - Kurz malování pro děti (druhý stupeň) ve Vaší škole - malý obraz

Kurz olejomalby na mokré plátno (30x40cm)  pro děti - čas : 3-4 hodiny  - max. 15 dětí ve skupince. Věk 12-15  let.

Cena 1200,-Kč/dítě

Pokud se zúčastní více než 10 osob, tak je cena 1000,-Kč/dítě.

Min. počet: 7 dětí

Skladem
Kód: 81
1 200 Kč / ks

Za 1 den namaluje každý z Vás - (i ten, kdo nikdy nemaloval) - obraz olejovými barvami na plátno. Jedná se o zvláštní techniku malování velkými štětci, kterou zvládnou i malé děti. Maluje se na mokrý podklad - technika "mokrý do mokrého". Malovat můžete krajinu, květinu, zvíře...

Kurz je určen pro děti od 12 let.

S sebou: Dobrou náladu, starší triko nebo zástěru, jednu roli papírových kuchyňských utěrek a jedny olejové ubrousky (k dostání v DM drogerii )

Domů si děti odnesou obraz namalovaný olejovými barvami na plátno o rozměru 40x60cm. Plátno ponesou domů ještě mokré, proto jim prosím zajistěte odvoz. Barvy většinou nelze vyprat.

SAM_1564

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.